Świat się zmienia, a to, co wczoraj było dobrym rozwiązaniem, dziś już może się nie sprawdzać.

11 czerwca 2019 w Warszawie odbyło się  spotkanie, podczas którego rozmawialiśmy o tym jak możemy lepiej przygotować się na przyszłość. Podpowiadaliśmy, jak zrozumieć samą siebie i co zrobić, by realizować plany oraz wspólnie zastanowialiśmy się, czego warto się uczyć w czasach ciągłych zmian.

W programie był warsztat „Model biznesowy TY” oraz debata z udziałem Marka Wzorka i absolwentek Akademii – prowadzona przez Renatę Czajkowską. Dyskusja była transmitowana na żywo przez FB Akademii Zwinnej Liderki i tam znajdziesz jej nagranie.

W spotkaniu wzięła też udział Iwona Szybka, coach i mentorka EIA EMCC, inicjatorka polskiego wydania książki Ralfa Knegtmansa – „Zwinny Talent”.

 
PROGRAM:
  • Rozgrzewka networkingowa.
  • Warsztat: Model Biznesowy „Ty” prowadzenie Dorota Rycharska
Wiele z nas podejmuje działania wynikające z modelu biznesowego organizacji, w których pracuje lub które prowadzi. Dzięki spisanym zasadom realizowanie strategii sprzyja rozwojowi firm i instytucji, a pracownikom ułatwia zrozumienie kierunku działania. Podczas warsztatu budowaliśmy swoje osobisey modele biznesowe. To metoda kształtowania i rozwijania kariery zawodowej, dostosowana do realiów współczesnego rynku pracy oraz osobistych potrzeb. Czy model biznesowy przydaje się w prywatnym życiu? Jak najbardziej! Dzięki warsztatom nauczysz się określać, kto może Ci pomóc, jakie kluczowe działania możesz podejmować, by realizować osobiste postanowienia i plany. Przez proces tworzenia Modelu Biznesowego „Ty” poprowadziła Dorota Rycharska.
  • Debata: Czego warto uczyć się w czasach ciągłych zmian? Prowadzenie Renata Czajkowska, gość specjalny Marek Wzorek. Dyskusja będzie transmitowana na żywo na FB Akademii Zwinnej Liderki.

Dziś intelektualne samozadowolenie nie jest naszym sprzymierzeńcem i nauka – nie tylko nowych rzeczy, ale przede wszystkim nowego sposobu myślenia powinna towarzyszyć nam przez całe życie.

O tym, czego warto się uczyć w czasach ciągłych zmian Renata Czajkowska – właścicielka firmy HR Concept, HR manager, mentor, coach – rozmawiała z gośćmi: Markiem Wzorkiem – propagatorem turkusowych organizacji oraz samo-zarządzania oraz absolwentkami Akademii Zwinnej Liderki.

O PROWADZĄCYCH:
Dorota Rycharska – warsztat
Doradca biznesu, Interim Manager, ekspert w zakresie zarządzania, budowania modeli biznesowych i zarządzania zmianą oraz zespołami. Certyfikowany Agile Project Manager, PRINCE 2 Project Manager. Jej aktualny dorobek zawodowy to 20 lat doświadczenia biznesowego, w zakresie zarządzania rozległymi sieciami sprzedażowymi i obsługowymi, udziału w strategicznych projektach w branży ubezpieczeniowej oraz w zakresie budowania i wdrażania modeli obsługowych i sprzedażowych. Obecnie realizuje projekty kompleksowego wsparcia firm, skierowane na: rozwój, budowanie wygrywających modeli biznesowych, budowanie marki. Praktyczne umiejętności wykorzystuje również w prowadzeniu firmy handlowej – jest polskim dystrybutorem sprzętu medycznego. Skutecznie wspiera zarządzanie firmą, rozwój kompetencji lidera z wykorzystaniem efektywnych narzędzi zarządczych oraz budowanie zespołu: od budowania strategii i procesów realizowanych w firmie do rekrutacji, wdrożenia pracowników i wdrażania profesjonalnej obsługi klienta. W ramach Akademii Dorota prowadzi 2 warsztaty: Wymyśl, wprowadź, wygraj! Budowanie zwinnych strategii oraz Model pracy. Narzędzia liderki.
Renata Czajkowska – rozmowa
Ekspertka z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Specjalizuje się w projektach związanych z rozwojem organizacji, zespołów i osób. Wdraża programy rozwoju liderów i talentów, programy mentoringu i coachingu według ICF oraz Action Learning w oparciu o certyfikację WIAL. Pasjonuje się tematyką przywództwa i jego wpływem na budowanie zaangażowania pracowników. Prowadzi szkolenia z zakresu: komunikacji, zarządzania efektywnością pracy, zarządzania celami, rozmów oceniających, zarządzania karierą, budowania zespołu, rekrutacji i selekcji, inteligencji emocjonalnej. Wcześniej liderka biznesowej organizacji kobiet GE Women’s Network, obecnie działa społecznie w zarządzie organizacji pozarządowej. W ramach Akademii Renata prowadzi warsztat: Rozwój liderki. Zwinne budowanie kariery.
Marek Wzorek – gość debaty
Executive, teal i biznes coach, przedsiębiorca, wieloletni menadżer zafascynowany tematem zarządzania, turkusowych organizacji oraz samo-zarządzania. Ma 20-letnie doświadczenie w rozwijaniu zespołów sprzedażowych i firm w Polsce, Europie, Rosji oraz Azji. Wieloletni prezes firmy igus sp. z o.o., którą rozwinął od 8 do 100-osobowego zespołu, wprowadzając turkusowy styl zarządzania i budując kulturę przedsiębiorczości, samo-zarządzania i tworząc kolejnych liderów. Założył firmę ecoCoach, wspiera innych prezesów, dyrektorów, właścicieli firm w rozwijaniu biznesu i w tworzeniu kolejnych liderów.

Potrzebujesz więcej informacji?
Zapraszamy do kontaktu: kontakt@zwinnaliderka.pl  

Patronat medialny